Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Zabraňte poškození vašeho telefonu


Mít tlačítkový telefon je pro drtivou většinu uživatelů mobilních telefonů nemyslitelné. Na dotykové displeje jsme si velice rychle zvykli, protože se snadno ovládají a umožňují nám daleko více věcí než tlačítkové mobily. Dnešní uživatelé mobilů se k tlačítkovým nejspíš nikdy nevrátí, a i když se jich pár výrobců rozhodlo stále vyrábět, pro většinu lidí už atraktivní nejsou a to nejen z pohledu designu.

červený iphone

Vesměs všechny dotykové telefony mají ale jednu nevýhodu, a tím je ta, že se snadno poškodí. Zejména iPhony trpí krásnými, ale zároveň měkkými materiály, ze kterých jsou vyrobeny zadní strany těchto skvělých zařízení. Některé modelové řady mají zadní část z plastu, jiné ze skla a některé z měkkého kovu. Sice to vypadá krásně, ale stačí jeden neopatrný pohyb a telefon spadne na zem. Vy si ho zvednete a už vidíte, že je poškrábaný. Proto je důležité svůj telefon chránit nejen tvrzeným sklem, ale i obalem nebo krytem.

  • Vlastníte starší model?

Někteří fanoušci Applu milují když vyjdou nové telefony. Apple jich vydává několik každý rok a mnozí uživatelé těchto telefonů neváhají a hned si kupují nové. Jsou ale i lidé, kterým bohatě stačí starší modely. Pokud nevyžadujete nejmodernější displej a o chlup lepší fotoaparát, je pro vás zbytečné utrácet každý rok desítky tisíc za nový mobil.

kryty mobil

I starší modely je vhodné chránit před poškozením, protože už se na ně hůře shání náhradní díly. U nás najdete nejen doplňky na nové telefony, ale i kryty na iphone 5s. Díky nim můžete mít každý den jiný design telefonu, což váš telefon odliší od ostatních. Někomu sice vyhovuje minimalistický design iPhonu, ale pokud máte rádi barvy, určitě se vám bude líbit možnost změnit barvu svého telefonu bez zásahu do jeho konstrukce. Obaly u nás najdete v mnoha variantách, a stojí za to si jich pořídit více, ať je můžete střídat.