Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Mít vlastní zdroj


V dnešní době je možné si nechat vyrábět vlastní elektřinu. Mohou to mít domy, panelové domy nebo i firmy. Nikdo není z tohoto projektu vyloučen a je určený pro všechny. V dnešní době už to není nic nevídaného. Když se podíváte kolem sebe, můžete vidět a spoustě domů několik solárních panelů, které se právě starají o zdroj vlastní elektřiny. Musíte dopředu počítat s tím, že náklady na solární panely a rozvody, baterie a střídače proudu vás budou něco stát.

fotovoltaická elektrárna pro vlastní potřebu

Nebude to za hubičku, ale mělo by vám to ušetřit do budoucnosti hodně peněz, co se týče elektřiny, kterou přijímáte normálně ze sítě, jako každý jiný člověk. Ovšem, když pak porovnáte, co jste do toho všechno vložili a jaké máte postupem úbytek na energiích, budete se vám vstupní vklad krásně snižovat. Vklad se vám tak během nějaké doby vrátí a pak už jen budete v plusových hodnotách. Budete tak za nějakou dobu platit méně a můžete tak šetřit na něco jiného. Na to, po čem jste vždy toužili.

fotovoltaická elektrárna pro vlastní potřebu

Fotovoltaická elektrárna pro vlastní potřebu je něco skvělého. Můžete přeměňovat solární energii, kterou vám nikdo neprodává za nehorázný prachy, ale energii, která je volně dostupná a je pro každého. Musíte počítat s tím, že rozdíly mezi letním a zimním obdobím rozhodně budou, protože je v zimně více tmy a dny jsou kratší a svítí méně sluníčko. Nebude to tak intenzivní, jako v pravé léto. Ovšem i tak se vám to vyplatí. Budete využívat něco, co je samozřejmostí zatím většiny dnů a nikdo za ni nic nechce. Jen si musíte pořídit přístroje a techniku na zpracování takové energie, abyste ji mohli přeměnit na elektrickou energii a pak jí využívat pro svou potřebu anebo ji ukládat do baterií, kde na vás bude čekat, než jí budete potřebovat. Buďte mazaní a mějte svůj vlastní zdroj energie. Nikdy nevíte, jak na tom bude elektřina ze sítě a kolik si do budoucna za ní ještě řeknou.