Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Ozdobte si svůj domov a zahradu

ste vášnivý zahrádkář nebo prostě jen máte rádi, když se Vaše zahrada a Váš domov může pyšnit krásnou zelení? To je skvělé. Zeleň a květiny jsou důležité pro příjemnou atmosféru ať už interiérů nebo exteriérů. Dokáží navozovat pozitivní atmosféru. Zelená barva je celkově zázračná na klid a nadějí celkově. Má v sobě tu správnou energii. Pořiďte si hranaté plastové květináče, které se budou krásně hodit do Vašeho domu či Vaší zahrady. Lepaso má přehledné webové stránky, kde najde spoustu stylových květináčů a jiných doplňků. Vybírat můžete z nespočetně barev, tvarů a designu.

Modrá pergola

Hladké, hrubé se vzorem, neutrální a spousty dalších. Nevěřím tomu, že v tak širokém výběru by Vám nepadlo nic do oka. Ceny jsou navíc velice příznivé. Takže směle do toho a vybavte si svůj dům doplňky přesně podle Vašich představ. Nakoupila jsem zde květináče do vlastní pergoly a můžu říct, že jsem tím doplnila přesně to, co tomu předtím chybělo. Teď má pergola ten správný šmrnc. Navíc díky květinám je útulná a vytvořilo se uvnitř potřebné soukromí. Miluji relax v pergole v houpacím křesle. Nabíjí mi to energii ve správném prostředí a na čerstvém vzduchu. Na stole mám pár sušených dekorací, které jsem pořídila na stejném místě jako již zmíněné květináče. Takže jsem podtrhla jemnost a decentnost celého prostoru pergoly.

Květiny na polici

Plánuji tímto způsobem vyzdobit i schodiště, které vede ke vchodovým dveřím. To bude paráda! A co Vy? Chytla Vás inspirace a pustíte se do výběru? Za mě je důležitá útulnost a to, aby se člověk ve svém prostředí domova cítil prostě a jednoduše skvěle a to rozhodně chce trochu té péče. Samo se neudělá nikdy nic a už vůbec ne podle našich představ. Tak se nechte vést sami sebou a tvořte si své prostředí doma podle sebe. To je na tom to okouzlující a hlavně originální. Navíc plánování úprav je skvělý oddech.