Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Za problémy s erekcí obvykle stojí stres

Za Viagrou otáčí svou pozornost tisíce mužů z celého světa. Domnívají se, že nalezli spasitele, a zpravidla neřeší, že se jedná o syntetický preparát s mnoha vedlejšími efekty. Množství vedlejších účinků totiž mnohdy poukazuje na kvalitu výrobku – nemáme tím na mysli jakost laboratorní či výrobní, tam problém nebude, ale jde tu o tzv. synergické působení v těle. Viagra se totiž zaměřuje velmi úzce na jediný problém, zatímco ztráta erekce souvisí s celou řadou jevů a událostí, velice často způsobených stresovými vlivy.

ležící žena

Stres je svým způsobem obranná reakce na nebezpečné jevy. Není životu přirozená a organismus v takovém okamžiku sahá do svých rezerv a burcuje jisté mechanismy, aby dokázal přežít. Před staletími se stresové situace zjevovaly jako krátkodobé události, kdy bylo možno buď z místa „činu“ uniknout, anebo se protivníkovi postavit a zneškodnit jej, jenže dnes to tak jednoduché není. Nemůžete svého ředitele jednoduše zastřelit, když vás poníží a zesměšní před vašimi kolegy, a stejně tak nepomůže ani útěk z pracoviště, protože se tím problém ještě více vyhrotí. A tak se stres táhne celý den, celou noc a další dny a další noci, nahlodává vaše sebevědomí a vyústí ve frustraci s nadměrným výskytem stresových hormonů a s potlačením testosteronu.

dívka ve svetru

Jistě, že je rozumné takové pracoviště opustit, jenže jak najít ideální pracovní místo? Podobné jevy se vám mohou stát i jinde. Není zkrátka tak snadné si s tímto problémem poradit, a do té doby, než se vám konečně podaří nalézt alespoň trochu solidní zaměstnání, můžete využít sílu přírodních bylin, které v organismu navrací ztracený stav hormonální rovnováhy. Těmto bylinám se říká adaptogeny a je to například Maca peruánská nebo Korejský ženšen. Nejsou to generika Viagry, nejsou to laboratorně vyrobené chemikálie a na lidský organismus působí mnohem citlivěji a v podstatě bez vedlejších účinků.