Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Nákup nové tiskárny

Multifunkční zařízení

V mnoha situacích se hodí, když si můžeme vytisknout elektronický dokument a mít ho ve fyzické podobě. Jestliže tuto situaci potřebujeme realizovat jenom občas a máme blízko copy centrum, tak vlastní tiskárnu ani nepotřebujeme. Ovšem taková kancelář ve firmě se bez ní neobejde, protože denně vytiskne klidně spousty papírů.

tisk fotek

Při nákupu elekroniky je potřeba na to pamatovat a koupit kvalitnější výrobek, aby tento zápřah dlouhodobě zvládal. Samozřejmě domů postačí i nějaký levnější model. Vždy je však zapotřebí dbát na tiskové náklady, protože mezi jednotlivými typy tiskáren jsou dost velké rozdíly. Zase ale platí, že šetřit se někdy nedá na úkor kvality, protože takový fotograf vyžaduje jasné barvy, ostrost a celou řadu dalších parametrů. Dobré je rozhodně myslet na praktičnost a volit multifunkční zařízení, aby umělo nejen kopírovat a tisk, protože sem tam můžeme potřebovat také skenování dokumentů.

Náplně

Jedním takovým produktem, který tohle všechno umí, a navíc za nízkou cenu je tiskárna HP Deskjet. Tento produkt si již zakoupilo mnoho lidí, takže na internetu naleznete bohaté recenze, kde si zákazníci tiskárnu chválí. Jakmile Vám v ní dojde takzvaně barva, tak přichází otázka, kde zakoupit novou. Přímo software HP Vám nabídne originální z jejich e-shopu, přičemž můžete se být jisti, že je to pasující produkt.

HP tiskárna

Akorát problém je v tom, že tyto originální tonery stojí více peněz, proto se lidé dívají po jiných. Abyste nemuseli platit poštovné z nějakého jiného e-shopu, které výrazně zase cenu zvýší, tak můžete zajít do papírnictví. Řada z nich Vám barvu objedná a Vy si pro ni za pár dní přijdete. Jak vidíte možností je více, proto je dobré se nejdříve podívat na ceny, protože situace se může u různých produktů lišit. Kromě barev je zapotřebí dokupovat ještě papír, přičemž obojího je dobré mít dostatečnou zásobu, aby nic nedošlo v nejméně vhodnou chvíli.