Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Zeleninová bedýnka.


Už se k vám donesl trend bedýnkové, sezónní zeleniny. Je to skvělá věc, kterou si můžete objednat až k vám domů. Jedná se o místní farmáře, kteří nabízí vlastní zeleninu přímo od nich. Není to žádný podfuk, to si nemyslete. Je to skvělá věc a můžete se podívat, jestli ve vašem okolí taky někdo nenabízí takovou možnost. V letních dnech jsou i ovocné bedýnky, záleží na tom, jací dodavatelé tuto možnost nabízí. Je to snadné jen nahlásíte, že jste měli zájem jednu zeleninovou bedýnku a oni vám řeknou, kdy se zelenina rozváží a kam jí budete chtít doručit. Někdy mají na výběr i z velké nebo malé bedýnky. Vždy je tam uvedený stručný seznam, co by se v bedýnce mělo nacházet.

plastová bedna

Pak už jen stačí počkat na příslušný den a bedýnku se zeleninou vám doručí. Máte tak z čeho vařit a nemusíte se bát, že byste zeleninu nespotřebovali. Bude krásná a bude tak vonět, že u vás doma dlouho nevydrží. Je to skvělé a co můžete v takové zeleninové bedýnce vlastně najít. Většinou se jedná o sezónní zeleninu, a tudíž se můžete hodně orientovat právě zeleninou, která teď roste a dozrává na zahradě. Většinou to je směs různých věcí, které běžně používáte na vaření, ať už se jedná o zeleninové polévky nebo hlavní jídla. Například v takové bedýnce mohou být rané brambory, které jsou krásně žluťounké, dále cibule ať už jarní se zelenou natí nebo klasická cibule.

plastová bedna

Pak můžete narazit na mrkev a petržel, celer. Z kořenové zeleniny je toho více jako ještě ředkvičky, nebo kedlubny. Dále něco ze zeleniny na saláty jako rajčata, okurek, papriky, salát, lilek, cuketa, patizon nebo dýni, ale dýně bývají spíše až na podzim a ne v hlavní letní sezóně. To všechno můžete v takové bedýnce najít, ale nemyslete si, že tam bude všechno. Vždy je to jen určitý výběr. Stejně na tom pak jsou ovocné bedýnky, které bývají menší. Ovoce nesníte tolik jako zeleniny, ze které se dá uvařit. To vše vám doručí v plastové bedně.