Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Co chybí mému tělu.


Nízká hladina testosteronu může být pro muže velkou přítěží. Jedno z nich je asi nám nejznámější a to je snížení libida a taky nejčastější problémem se stane erekce. Díky takové hladině můžou muži propadat do depresí, sníží se jim hladina energie. Ale také se u nich může vyskytnout podrážděnost nebo taky výkyvy nálad. My ženy to máme podobně, třeba u menstruace. Kdy naše dny provází například nevolnost, stejné výkyvy nálad, podrážděnost. Každý má něco svého.

Dá nám tělo signály, že se něco děje? K čemu by jsme měli věnovat pozornost. Většinou k nízké hladině testosteronu vzniká životním stylem, tak by jsme se měli zaměřit přímo na naši životosprávu. A jaké příznaky můžeme sledovat a které nám napoví, že není něco v pořádku.

únava

Jeden z prvních příznaků může být razantní a to je ztráta svalové hmoty. Tenhle signál určitě zbystříte pokud se zrovna nevěnujete redukci. Protože vždycky pokud ztrácíte svalovou hmotu a váhu bez důvodu, tak není něco v pořádku. Další signál jsou například problémy s erekcí, nebo snížené libido. Dalších si všimnout můžeme, ale vůbec si to nemusíme ztotožnit z nízkou hladinu testosteronu a to je neplodnost, náhlé padání vlasu.

testosteron

Ale zaměřme se spíše na to jak tu hladinu testosteronu zvýšit. Začneme tím nejjednodušším a to je začít doplňovat vitamín D, můžete si ho pořídit v kapkách a nebo ho doplnit jídelníčkem. Dále je důležité, abyste snížily nadměrný a taky dlouhodobí stres. Dopřejte si dostatek odpočinku a dočerpejte energii. Přestaňte pít větší množství alkoholu. Nebo ho přestaňte pít úplně. Navštivte posilovnu a nebo si udělejte doma místo na cardio a zvedání činek. Testosteron můžete taky zvýšit Army-nutrition různými doplňky stravy, ale tady už se jedná o finance a musíte usoudit vy zda to zvládnete s nimi nebo bez nich. Tak že se mějte na pozoru a hlídejte si své tělo a zdraví.