Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Univerzalita dětských hřišť

Dětská hřiště na soukromých pozemcích a veřejných plochách se vyznačují jednou typickou vlastností – jsou koncipované v univerzálním duchu. To znamená, že si tu mohou hrát děti velmi širokého věkového rozpětí, chlapci i dívky, a pro každého něco na dětském hřišti bude vždy k mání.

Houpačka – ta by neměla na žádném dětském hřišti chybět. Houpačky nesmírně zklidňují psychiku a zároveň podporují činnost imunitního a lymfatického systému. Zároveň uvolňují napětí, pokud jsou děti vystavované psychickému tlaku a stresu, což ve školách bývá poměrně často.

Prolézačky – prolézačka podporuje fyzickou zdatnost, obratnost a šikovnost. Děti se na prolézačkách trénují do praktického života, aby byly schopné pohybovat se v přírodě (i na ulici) bez zranění a dalších zdravotních problémů.

pískoviště pro děti

Skluzavka – dětské hřiště bez skluzavky – to není ono. Jistě uznáte, že by děti měly mít možnost dokonalého odreagování, které právě skluzavky a tobogány umožňují. Skluzavka ovšem musí být bezpečná, aby se nezřítila, nebo aby si děti nezadřely do zadní části těla velmi bolestivou laminátovou třísku.

Pískoviště – hrát si na písku mohou s dětmi i jejich rodiče, je to zábava pro celou rodinu, velmi kreativní a rozhodně ne nudná. Pískoviště však doporučujeme zakrýt vhodným krytem proti volně pobíhajícím zvířatům, zejména kočkám, které je mohou považovat za venkovní toaletu.

dětské hřiště

Krátká lezecká stěna -pouze některá hřiště jsou vybavena i lezeckými stěnami. Pochopitelně jde o menší rozsah lezení, aby byla stěna bezpečná a nedocházelo tu k vážným úrazům.

Lano na šplhání – pro děti i pro dospělé se na dětských hřištích hodí i lezecké lano.

Bosonohý chodník – v poslední době roste zájem o barefoot chodníčky, vyzdobené kameny, oblázky, štěrkem a pískem různé velikosti, šiškami, větvičkami, dřevěnou kulatinou atp. Můžete jím doplnit hřiště dle vlastní fantazie, anebo se inspirovat na Internetu.