Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Business

Máme svého oblíbeného zubaře


Některé životní úkony jsou natolik zásadní, že se vyplatí spoléhat na špičkové odborníky v oboru a důvěřovat jim v maximální možné míře. Pokud se jedná i o empatické osoby, které vám vhodně poradí, a záleží jim na vaší prosperitě, přičemž to není jen na papíře, pak je vhodné si je nejen poznamenat, ale také si jich velmi vážit, komunikovat s nimi a případně je doporučit dalším lidem.

zubní lékař

Vezměme jako typický příklad instalatéry, anebo elektrikáře. Jakmile se v domácnosti vyskytne nějaký problém, víte komu zavolat, na koho se obrátit s důvěrou, a na koho se také maximálně spolehnout. Do skupiny špičkových odborníků si poznamenejte i zubaře ze zubní kliniky v Praze.

Preventivní prohlídky – každý špičkový zubní lékař vám naznačí, abyste dodržovali termíny pravidelných zubních prohlídek. Předejde se tím vážným zásahům a komplikacím. Prohlídky by se měly provádět zhruba jednou za půl roku a jsou vhodné pro každého, pro dospělé i děti. Mnozí z vás k zubaři chodíte neradi, protože nevíte, co vás tam zas potká, a zda to bude bolestivé a nepříjemné, ale pokud se prevence nepodcení, případné další zákroky bývají většinou mírné a zcela bez komplikací.

zubařské nářadí

Extrakce zubu – když už je to vysloveně nutné a musí dojít k extrakci zubu, neobávejte se samotného zákroku, ale spíše období po něm. Mějte nachystaná vhodná analgetika, nekonzumujte žádný alkohol, jezte jen lehká jídla a dopřejte si klid. Nevyplachujte ránu vodou a dodržujte pokyny zubního lékaře. Nestresujte se a vezměte si pracovní volno, a je-li to možné, klidně i dva dny. A máte-li možnost jet někam na dovolenou mimo domov, využijte této situace k rekreaci nebo k lázeňskému či jinému wellness pobytu, nejlépe v horském tichém a klidném prostředí. Nejlepším lékem na jakékoli lékařské zákroky a vyšetření je vždy osobní pohoda, radost z maličkostí a nějaká vhodná tvůrčí činnost, například vyšívání, pletení, práce se dřevem apod.