Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Chraňte svůj chytrý telefon před poškozením


Chytrý telefon má v dnešní době drtivá většina lidí. Tlačítkové telefony jsou už opravdu na ústupu, vidíte je většinou pouze u seniorů. Chytré telefony nám přinesly velký komfort. V jednom malém přístroji máme prakticky vše. Možnost volat, posílat sms, internet, sociální sítě, emaily, bankovnictví, hudbu, hry, možnost sledování videí, televizí a další funkce. Mobil se pro nás stal celým světem. Přináší nám spoustu výhody, ale ukazuje se, jak velmi křehká zařízení to jsou.

mobil

Chytré telefony nejsou nijak odolné zařízení, zejména pokud mluvíme o nějakém fyzickém poškození. Určitě je tedy dobré, abyste svůj mobil nějakým způsobem chránili. Pro tyto účely slouží kryty na mobily. Kryty jsou vyrobené z materiálů, které jsou schopné přežít i nějaký ten pád a váš mobil chrání opravdu dobře. Univerzální kryt neexistuje, při nákupu potřebujete znát přímo značku a model svého mobilu, abyste si mohli koupit přímo kryt například pro Xiaomi Redmi Note 12 nebo obal na Iphone X. Krytů a obalů existují nejrůznější druhy i v rámci jednotlivých modelů. Buď můžete zvolit kryt, který chrání telefon zejména zezadu, nebo takzvanou „knížku“, kdy je váš mobil chráněný ze všech stran.

rozbitý mobil

Asi se shodneme, že na chytrých telefonech je tou nejvíce křehkou částí displej. Poškození dotykového displeje ale není žádná legrace, jelikož výměna vás může vyjít na několik tisíc korun. Proto se opravdu vyplatí svůj displej chránit. Můžete využít ochranné fólie, ale ty jsou určené spíše proti poškrábání. Daleko efektivnější je využít tvrzeného skla, které chrání váš displej před větším poškozením. Pokud mobil například spadne, nebo spadne něco na něj, praskne nejdříve tvrzené sklo a až poté by došlo na poškození displeje. Určitě se vyplatí více, pokud budete měnit tvrzené sklo za pár stovek než celý displej za několik tisíc korun.