Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Jak na šperky?


Šperky nejsou jen ženskou, ale i mužskou záležitostí. Ovšem platí, že většinu šperků můžeme vidět právě na ženách. Jak ale správně nosit šperky? Jsou nějaká pravidla pro jejich nošení, a které si v tom nepřeberném množství vybrat? U šperků je důležité, abyste věděli, kdy přestat. Pokud si na sebe dáte výrazný náhrdelník, opravdu už je zbytečné si dávat sadu výrazných náramků a dlouhé visací náušnice. Vždy jen jeden šperk by měl být opravdu výrazný, a kombinovat by se měli s vkusem. Pozor si také dejte na přílišnou kombinaci barevných kovů a barev. Výběr každého šperku je důležitý, ale speciální pozornost byste měli zaměřit na své náušnice.

šperky

Náušnice jsou většinou to první, čeho si ostatní všimnou. Při rozhovoru se vám přeci dívají do očí a náušnice máte přesně v jejich úrovni. Náušnice by měly podtrhovat váš tón pleti, barvu vlasů, ale i styl. Pokud máte rádi odvážnější a extravagantnější styl, nebojte se velkých, barevných náušnic. Elegantnější typy ocení něco decentnějšího, třeba čistě stříbrné či zlaté náušnice, nebo náušnice s perlou. Šperky můžete také vyjádřit své postroje, nálady, zdůraznit vaši osobnost. Například přívěsky na náramcích nebo řetízcích. Je spousta symbolů, kterými můžete vyjádřit něco z vaší osobnosti. Například přívěsek se symbolem nekonečna nebo náramek strom života.

šperky

Existují dokonce náramky, kde si můžete přidat libovolný počet přívěsků, a připomínat si tak třeba důležité mezníky ve vašem životě. Noste to, co se vám líbí. Není nutné slepě následovat poslední trendy, a to ohledně ničeho, ani ohledně šperků. Pokud se vám nelíbí typy šperků, které se nyní ve velkém nosí, nenoste je. Noste především to, co se líbí vám, a u čeho máte pocit, že vám sluší. Móda a módní doplňky by měly být zábavné, a ne vás nějak stresovat. Hrajte si, tvořte nové outfity, pořiďte si nové pěkné doplňky a zvyšujte si své sebevědomí.