Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Příslušenství.


V dnešní době existuje spousty věcí, které si ke svým telefonům můžete dokoupit. Budete se divit, kolik jich může být. Jedním ze základních věcí, které potřebujete a většinou je to v balení, když si koupíte mobilní telefon, je nabíječka, bez které neuděláte vůbec nic, když se telefon vybije. Ta je hodně potřeba. Většina nových mobilních telefonů vydrží jen jeden nebo dva dny, podle toho jak moc ho zatěžujete a jak na něm pracujete. Bez energie není žádná radost. Ovšem většina telefonů už mají stejné konce nabíječek a tak je můžete využít i od jiných předmětů, které dobíjíte, jako je elektronická tužka pro děti, nebo přídavné světlo, či svítící obojek pro vašeho čtyřnohého mazlíčka. Většinou už nějaké nabíječky doma máte, ale určitě se hodí jich mít více, abyste si jednu mohli vzít do práce a jednu si nechali doma.

kryt na iphone 8 plus

Druhou možností jsou ochranné prvky, které chrání váš telefon, když by vám omylem vypadl z ruky. Tlumí nárazy, a zamezuje poškrábání telefonu. Jsou to hned dvě a více věcí. V prvním řadě to může být kryt na iPhone 8 plus s jedinečným vzorem. Kryt je silikonový a báječně chrání všechny hrany telefonu. Pak je to folie nebo tvrzené sklo, které chrání displej telefonu. Nemusíte se bát i přes tvrzené sklo vám bude telefon krásně reagovat a budete s ním moci pracovat.

kryt na iphone 8 plus

Posledními věcmi jsou například věci, které se vám hodí do auta jako je handsfree, kdy se vám telefon automaticky v autě připojí a při telefonátu vám ho dá nahlas. Nemusíte složitě telefonovat s mobilem u ucha, což byste ani neměli v autě, protože tak snižujete vaši pozornost od řízení. Dále je auto nabíječka, která vám dobije telefon i na cestách. Další věcí může být držák na telefon do auta buďto na funkci magnetů nebo pomocí přísavek přímo na čelní sklo. Jsou to dobré pomůcky, ale musíte je umístit tak, aby vám nepřekáželi ve výhledu, abyste něco nepřehlídli.