Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Business

Zkrocení vysoké trávy

Kdo má zahradu nebo alespoň předzahrádku tak ví, že i malý kousek záhonku vyžaduje častou péči. Je nutné udržovat záhony i trávník, protože jinak se o slovo začne hlásit plevel, a to je problém. Plevel dokáže velmi rychle zadusit vaše pěstované květiny i zeleninu. Některé druhy plevele navíc prorůstají i plotem, takže je nejlepší je vytrhat i s kořeny, případně u některých druhů použít postřik.

sekání trávy

Louky nebo třeba kusy zahrady, které nejsou určeny k pěstování, a je na nich jen tráva, se také musí pravidelně sekat. Je to z toho důvodu, že vysoká tráva nejen nevypadá dobře, ale semena z některých travin doletí a několik desítek metrů a usadí se na pozemku někomu, kdo na jeho péči úzkostlivě dbá. I z tohoto důvodu musíme svoje pozemky udržovat. S přibývajícím věkem je stále těžší vzít do ruky křovinořez nebo sekačku a posekat všechno co je potřeba. Někteří lidé tráví část léta třeba na vzdálenější chalupě a tak po jejich příjezdu může zahrada vypadat jako zarostlá džungle. Je proto lepší svěřit údržbu zahrady někomu, kdo s tím nemá problém.

Stále více lidí se obrací na firmy, které se zabývají sekáním trávy. Mají totiž všechny potřební nástroje k tomu, aby trávu zkrotili. A nejen to, dokážou vám pomoct s i daleko horšími problémy, jako je například posekání léta neudržovaného pozemku, kde se usadily náletové dřeviny a kde vám zavazí pařezy. Typické je to třeba u stavebních pozemků, které roky čekaly na svého kupce. Určitě vás bude zajímat jaká je u sekání trávy cena za hodinu.

sekačka na trávu

Nedá se to říct obecně
Každý pozemek je jiný. Má jinou rozlohu, je jinak svažitý, jinak přístupný a na každém pozemku je potřeba udělat něco jiného. Proto vám každá firma sdělí cenu až po obhlídce každého pozemku individuálně. Je potřeba pozemek vidět, protože až prohlídkou na místě lze zhodnotit jeho skutečný stav.