Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Business

Svatba zvěčněná na památku


Svatba je nepochybně jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě lidí. To že se žena https://www.evropa2.cz/news/top-15-nejkrasnejsich-kocek-na-svete-1122099 jednou vdá je snem snad každé z nich, a o svatbě tajně sní i ta, která by to nikdy nepřiznala. Svatby mají svoje nezapomenutelní kouzlo. Když se sejde celá rodina a přátelé dvou lidí, kteří se rozhodli spolu strávit krásný den oslavou něčí lásky, je to den plný jedinečné atmosféry. A ta by nikam neměla zmizet.

focení svatby

Jak ji zachytit?
Je jasné že všechny krásné okamžiky jsme si zvykli zachycovat na fotky. Fotoaparát je totiž součástí našich životů. Fotíme dnes a denně, protože naprostá většina lidí má fotoaparát přímo v mobilním telefonu. Stačí telefon vzít a začít fotit. Zvládne to i malé dítě. Jenže jsou okamžiky, kdy by měly telefony rozhodně zůstat ukryté v taškách či kapsách. Jedním z nich je bezpochyby svatba. Komu by se líbilo, kdyby si hosté místo toho aby si užívali přítomný okamžik, fotili cokoliv na telefon? Většina lidí pak alespoň na nějakou chvíli nedá telefon z ruky, a to je minimálně na svatbě neslušné.

Nejlepší je mít na svatbě fotografa, který vyfotí všechno co je potřeba. Naprostým základem je fotografování svatebních příprav od samého rána, výzdoba svatebního místa, dort, a pak samotný obřad, hosté a zábava. Svatební fotograf Plzeň je skvělou vodou pro všechny, kteří chtějí mít na svou svatbu krásné vzpomínky i po letech.

nevěsta a ženich

Jak vybrat fotografa?
Většina věcí a lidí se vybírá na doporučení, a u fotografa to není jiné. Je zcela běžné že fotografové jezdí fotit po celé republice a nejsou vázáni jedním městem. Za fotografa nejlépe mluví jeho práce. Prohlédněte si fotografie třeba na sociálních sítích, protože většina fotografů s prezentuje právě tam. Pokud se vám nějaké fotky zalíbí a líbily by se vám i z vaší svatby, kontaktujte fotografa co nejdříve. Všechny věci na svatbu je třeba řešit už po žádosti o ruku, a fotograf není výjimkou.