Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Business

Péče jako investice do vzhledu


Péče o vzhled je spíše doménou žen, a to i dnes, když mají muži stejné možnosti jako ženy. Mnozí muži jsou i v dnešní době přesvědčeni, že jim nejvíce sluší pot a špína za nehty. Péče o sebe sama ale nemusí znamenat že muž bude sedět hodiny týdně v nějakém salonu krásy s pleťovou maskou na obličeji a okurkami na očích. Znamená to, že bude pravidelně používat sprchu, bude mít čisté nehty a upravené vlasy i vousy. Stačí si pravidelně vlasy i vousy mýt, což si mnoho mužů neuvědomuje.

budova barber

Zejména muži s delšími vlasy a s plnovousem by měli opravdu výrazně dbát na svůj vzhled, protože delší vlasy se snadno umastí. Správná péče o vlasy by měla být naprostým základem. Není nic horšího než muž s mastnými vlasy a zanedbanými vousy. Pánové, vousy by měly být vaše chlouba, starejte se o ně tak jak si zaslouží. Vousy jsou to, co dělá muže mužem, a pokud si pěstujete knír nebo plnovous, byla by škoda se o ně nestarat.

Nevíte jak?
I když v obchodě najdete spoustu různých přípravků k péči o vousy, není to ono. I ženy si mohou kupovat různé kosmetické produkty a používat je doma, ale jít na kosmetiku nebo ke kadeřnici je něco jiného. Ženy tam nechodí jen na danou proceduru, ale chodí tam relaxovat. Barbershop Holešovice nabízí totéž mužům. Můžete si koupit vosk na vousy a dávat si ho doma? Můžete. Stejně tak jako můžete přijít k nám a nechat se upravit u nás.

křeslo barber

Společně najdeme střih vhodný k vašemu tvaru obličeje, a upravíme i vousy. Používáme nejen strojek a žiletku, ale i břitvu, se kterou spousta mužů doma zacházet neumí. A právě břitva vám vykouzlí dokonalé kontury, kterých doma nedosáhnete. Zastavte se u nás, nasajte skvělou atmosféru a nechte se hýčkat v salonu, kde ví, co muži potřebují. Čeká na vás krásný salon, chlapská atmosféra a profesionální přístup barbarů i holiček, kteří se na vás už těší.