Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Bublinková fólie se v domácnosti vždycky hodí


Balení věcí do krabic – v domácnosti se vyplatí mít roli bublinkové fólie například na zabalení věcí do kartonových krabic při stěhování, při odesílání zboží v rámci reklamace, při balení sezonního oblečení, obuvi nebo sportovních potřeb do úložných prostor vestavěných skříní.

Pracovní podklad – jestliže potřebujete například opravovat elektrickou zásuvku, vysekávat drážku pro elektrický kabel u země nebo tu provádět pokládku podlahových krytin, můžete si fólii položit pod sebe jako podkladový materiál, abyste seděli na něčem měkkém a teplém, a zároveň aby to bylo něco, co můžete klidně ušpinit nebo potrhat. Nemusíte pak vyhledávat žádné polštářky, deky apod.

bublinková fólie

Malování bytu – čím jiným, než bublinkovou fólií, zakrýt okna, dveře, svítidla nebo podlahu? Výhodou tohoto materiálu je jeho pevnost, fólie s bublinkami se jen tak neroztrhne a bývá ? pevnější, než zakrývací fólie pro malířské účely. Jestliže ji položíte na podlahu, můžete ji využít i tam, kde nechcete rolovat a odnášet koberec. Je to také dobrá volba pro případ, kdy potřebujete odstranit starou malbu – kdybyste na podlahu položili papírový karton nebo noviny, bude to tu všechno kluzké a rozmáčené, zatímco fólie s bublinkami si vodu a vlhkost podrží na sobě a nedostane se na samotný povrch podlahy.

fólie s bublinkami

Přespávání návštěv – jestliže nemáte doma v domě či v bytě mnoho možností přistýlek a zavítá k vám návštěva, která by u vás mohla přespat, můžete fólii využít pro změkčující podklad pro spaní. Například tak, že ji položíte ve třech nebo čtyřech vrstvách na sebe a na fólii pak umístíte deku pro spaní nebo karimatku. Bublinky se postarají o důkladné změkčení a mohou tak zastoupit i molitanovou matraci. Dříve se bublinkové folie využívaly pro spaní ve stanech, když ještě neexistovaly karimatky, a pod stanem také posloužily jako ochrana stanové podlážky před poškozením.