Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Světově proslulý nápoj

Čaj má pro mnoho kultur posvátný podtext. Čaje se používají při různých náboženských ceremoniálech, u kterých je stanovený přesný postup jak se má čaj připravovat. Například v asijských kulturách mají určené i oblečení a nádobí, které se při přípravě obřadního čaje používá. Tyto čajové rituály jsou typické zejména pro významné životní události, jako je například svatba.

V Evropě se s takovým postupem nejspíš nikde nesetkáme, a čaj bereme spíš jako zpestření našeho pitného režimu. I tak by měla být příprava čaje spíše zábavou a i my bychom k němu měli přistupovat jako k něčemu speciálnímu protože skutečně kvalitní čaj nám kromě lahodné chuti a krásné vůně poskytuje i pomoc při boji s různými zdravotními problémy.

červený čaj

Obecně nám čaje pomáhají zvyšovat imunitu, protože obsahují hodně antioxidantů. Naše obranyschopnost tak s každým douškem čaje dostává dávku pomocných látek, které budují naši imunitu. Jedním z čajů s vysokým obsahem antioxidantů jsou nejen zelené čaje, ale i čaj pu erh. Při přípravě čajů byste měli postupovat přesně podle návodu. Každý druh má svá specifika a byla by škoda si nesprávným postupem zničit cenné účinné látky. Například u zeleného čaje je doporučováno zalévat lístky při nižší teplotě a vodu rozhodně nevařit.

šálek čaje

Když si kupujete čaj, rozhodně dbejte na to, aby byl kvalitní. V supermarketech většinou na kvalitní a dobrý čaj nemáte šanci narazit. Prodávají se zde hlavně čaje v sáčcích, a obsahují drť z toho co zbylo. Opravdu kvalitní čaje najdete přímo u dodavatelů, kteří se jejich prodejem zabývají a ví co vám nabízí. Připravte si šálek nejlepšího čaje v klidu u sebe doma a vychutnejte si ho tak jak ho máte rádi. Naučte se pít čaj, protože má mnoho pozitivních účinků na naše zdraví. Pit čaj je daleko lepší než do sebe cpát léky a další chemicky připravované doplňky https://www.metalshop.cz/doplnky/ stravy.