Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Business

Práce s počítačem

Také vás zajímá poctivá tvorba různých webových aplikací? Pokud ano, tak jistě vás bude zajímat webová stránka strelec.pro, kde je šikovný pan ¨Střelec, který vám moc rád poradí, jak na webové stránky. Pokud se ale necítíte vy sami na webové stránky nebo na jejich tvorbu, tak můžete samozřejmě požádat pana Střelce, který vám poradí. Protože pan střelec má opravdu mnoho zkušeností s tím, že umí vytvářet opravdu profesionální a kvalitní webové stránky anebo také navrhovat různé webové aplikace. Vzpomínám si na sebe, že když mi bylo asi patnáct anebo možná i šestnáct let, tak jsem vždycky chtěla pracovat s tím, že budu pracovat online s počítačem a budu také na home office. Jenomže skutek utek.

Ráda pracuji online.

Samozřejmě, jak všichni už víme, tak ne všechno se člověku vyplní a někdy se nic nepodaří podle vašeho přání. I když jsem měla za to, že ovládám počítač opravdu skvěle a že informatika je můj koníček a že potom vývoj webových aplikací anebo webových stránek budu zvládat dokonale a s přehledem.

Aplikace můžete mít vždy u sebe.

Ale dost jsem se spletla. Opravdu nic mi to nešlo a nechápala jsem to. Celý první semestr jsem zvládala dokonale, což mě velmi těšilo a mou rodinu také, ale potom už to šlo se mnou z kopce. Samozřejmě, že jsem tam vydržela na technické škole pouze jenom čtyři semestry, potom jsem musela odejít, protože jsem nic nezvládala a bylo by zbytečné, abych tam byla. Takže jsem opravdu ráda, že jsou ale různí lidé, kteří se vyznají ve vývoji webových aplikací, takže potom nám ostatním lidem zvýhodňují život a máme ho díky nim lepší, protože pokud někdo neumí udělat webové stránky, tak pan Střelec je šikovný, že vám pomůže, a vy se potom můžete věnovat jiným věcem, které umíte a které vás baví více. Tvorba webových aplikací Strelec.pro není opravdu pro každého a chce to vážně plno dovedností a dlouhou praxi.