Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Jak na letní vedra?


Letní vedra jsou velký problém, a nejen pro člověk, ale rovněž i pro zvířata a nesmíme zapomínat na flóru. A nejde jen o pokojové kytky, ty člověk oželí. Důležitá je hlavně úroda na polích a stromech. A ta se někdy vlivem velkých letních veder také vždy nepovede. Bojovat proti tomuto fenoménu se však dá, a to dokonce docela efektivně. Tím nejmenším, co se dá dělat, je prostě začít přijímat více vody. Řeč je skutečně o vodě, nikoliv o pivu či jiných alkoholických nápojích, jež naopak mohou fungovat zcela opačně a člověk akorát zbytečně dehydrují. Sama voda však k navození dobrého pocitu nestačí, k tomu je potřeba i chladnější vzduch, ovšem i ten se dá vytvořit.

A není potřeba kvůli tomu bydlet v lednici, bohatě postačí pořídit si klimatizaci Brno https://www.sunus.cz/klimatizace. Jedná se velmi užitečného pomocníka, který dokáže fungovat nejen během letních veder, ale zvládne podat pomocnou ruku i v době, kdy se venku žení všichni čerti. Některé modely totiž zvládnou fungovat i naopak, tedy topit.

Autoklimatizace

Dají se koupit levně

Spousta lidí žehrá, že na klimatizaci nemá, protože je příliš drahá. Samozřejmě je možné na trhu natrefit na modely, které jsou cenově náročnější, avšak jejich využití je v běžných domácnostech stejně diskutabilní. Většinou se tyto drahé přístroje používají do větších prostor, a podle toho mají i výkon a také cenovku. Standardní verze jsou však již daleko méně finančně náročné a dají se pořídit za skutečně sympatické peníze. Navíc nejsou často ani kdovíjak žravé. Hlavně moderní verze se mohou mimo jiné pyšnit i nízkou spotřebou, což je vlastnost, která je při současných cenách elektrické energie doslova k nezaplacení.

Klimatizace na balkóně

Pro lepší zdraví

Klimatizovaný vzduchu je často brán jako nezdravý, avšak opak je pravdou. Jedná se o vzduch zcela čistý, jelikož každý přístroj disponuje vlastními filtry, přes něž neprostoupí nejen větší prachové části, ale ani drobná pylová zrna. Pro alergiky ideální.