Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Vymýšlíte dárek?

Vymýšlíte dárek?

řeba nepovedlo. Nemusí jít ani o nějak zvlášť drahý dárek. Lidé ocení i to, co je praktické, nebo symbolické. Dárek by měl vyzařovat váš styl, osobitý šarm a samozřejmě také to, co k dané osobě cítíte. Samozžejmě, když se koná Oslava narozenin osoby, kterou jste viděli jednou ale jste na ni pozvaní, zkuste té osobě pořídit kompromitující dárek, který by měl potěšit každého, to znamená, čokoláda, květina, láhev vína nebo něčeho tvrdšího.

Dětská oslavaDOslava narozenin je trošku náročnější na přípravu, než oslava dospělého člověka. Děti potřebují nějakou výzdobu a samozřejmě také předem promyšlený program, aby se nenudili. Pořiďte jim kouzelníka, nebo klauna, který děti dostatečně zabaví a vy tak budete mít čas se seznamovat s rodiči. Oslava narozenin je jenou za rok, tak přeci nebudete jen tak šetřit na této události. Navím najmout si kouzelníka není nijak závratně drahé, aby si to normální lidé nemohli dovolit pořídit. Zkuste o tom zapřemýšlet.