Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

PC

Já mám dva počítače

Já se musím přiznat, že bez počítače bych byla asi ztracená. Protože já sama mám doma počítače dva. A vy si možná říkáte, proč já bych zrovna měla mít doma dva počítače. A ihned vám to vysvětlím, protože já mám ráda počítače už z toho důvodu, že jsem na počítači vlastně vyrůstala. Když už mi bylo pět let, tak mi rodiče pořídili domů počítač. Byla jsem opravdu za to vděčná, protože všichni okolo také měli už počítače, takže já jsem nechtěla být jediná, kdo by neměl doma počítač. A opravdu hodně mě to překvapilo, protože také vzpomínám na ty časy, kdy mi rodiče řekli, že potřeba dostanu počítač asi až v první nebo v druhé třídě.

Počítač je důležitý.

Já tomu rozumím, protože moji rodiče neměli opravdu moc peněz, takže si nemohli pořídit nějaký luxusní počítač. A já jsem dostala starší počítač, ale nebyl podle poslední módy. Vůbec mě to ale nevadilo, i tak jsem byla velmi vděčná, že mám doma počítač. Já vlastně si nedávám záležet na tom, abych měla nějakou novinku nebo luxusní zboží, aby to bylo podle poslední módy. Opravdu mi stačí takový zlatý střed a průměr. Takže jsem velmi potěšena, že jsem už jako dítě mohla mít doma počítat.

Mám dva počítače.

Nyní, když už pracuji, tak právě mám také dva počítače. A jeden počítač je právě můj osobní, kde si třeba online volám s přáteli anebo tam hraji různé počítačové hry anebo tam sleduji online filmy. A můj druhý počítač je právě na dálkové vzdělávání a také na práci. Protože já totiž velice často pracuji také z domu na home office a strašně moc baví a jsem velice ráda, že mi tohle můj zaměstnavatel dovolí. Pokud i vy pracujete s počítačem každý den, tak jistě chápete, že je to zábavné a lepší než sedět každý den v kanceláři. Já sama jsme si vždy říkala, že až budu mít své děti, tak jim také pořídím počítač, aby moje děti šly s dobou. Nechci, aby moje děti v počítačích zaostávaly.