Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Business

Jak se liší SEO pro Shoptet od SEO pro WIX

Stejně jako každá jiný typ podniku, i internetový obchod potřebuje alespoň v začátku propagaci, pokud chce být úspěšný. Ta se zčásti podobá té klasické, avšak mnohem větší důraz je kladen na SEO, tedy optimalizaci pro vyhledávače. Zde samozřejmě záleží na tom, jakou platformu daný obchod využívá. Příkladem mohou být třeba SEO pro Shoptet či SEO pro Wix, což jsou v současnosti ze všech možností ty nejpopulárnější. Součástí je totiž i úprava internetové stránky, a ta značně záleží právě na tom, kde je onen e-shop umístěn.

sledování návštěvnosti e-shopu

Nelze totiž popřít, že každá z těchto platforem má různé možnosti a specifika, které je nutné při optimalizaci e-shopů na nich umístěných respektovat. I kdybychom totiž měli sebelepší návrh, pokud jej není v rámci dané platformy možné uskutečnit, není nám nic platný. Samozřejmě zde nejde jen o úpravu webových stránek obchodu. Součástí celého procesu je i příprava takzvaných podpůrných článků, které na základě daných klíčových slov ovlivní algoritmus daného internetového vyhledávače, takže pro potenciálního zákazníka bude mnohem snazší daný e-shop nalézt.

úprava internetového obchodu

Nejsou to však jen omezení daná samotným typem platformy, co je potřeba brát v úvahu. Je zde také fakt, že každá z nich má i jiné podmínky užívání. Ty se týkají jak obsahu obchodů na nich umístěných, tak i vytváření odkazů. Cílem je především zabránit prodeji nelegálních předmětů a zahlcení například diskusních fór odkazy. Má to však vliv i na SEO, neboť nám jasně říká, co si můžeme a nemůžeme dovolit.

To vše jsou také důvody, proč bychom měli tento způsob propagace svěřit do rukou profesionálů. Ti totiž ví, jak provést kvalitní úpravu v rámci možností jednotlivých platforem, aniž by porušovali jejich pravidla. Díky tomu získáte více zákazníků a tím pádem budete mít i vyšší zisk, který více než ospravedlní cenu, kterou za tyto služby zaplatíte.