Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Peníze

Rychlé peníze


Ano, to se stává. Je k mání nějaká věc, auto, chatička nebo něco jiného, kterou je třeba koupit za zvýhodněno cenu, ale rychle. Jenže než se vyřídí půjčka, tak uběhnou věky a prodejce určitě čekat nebude. On potřebuje prodat a ne čekat. Proto ta snížená cena.

Člověk nezkušený počítá se schválením půjčky tak do týdne, ale to si může nechat jen zdát. To se nestává ani ve sci fi románech. Takže si člověk musí počkat, až posléze, ale to již jako kmet, a ne mladík v rozpuku, si jde do banky pro peníze. Ale to už se mu tak třese ruka, že se nepodepíše a je to zase v kelu. Tak už na tomto světě chodí.

síla a peníze

Pokud tedy člověk potřebuje peníze skutečně rychle, stojí za zkoušku něco naprosto jiného. Totiž musí se vyhnout bankovním domům a jiným podobným institucím. Je třeba se zaměřit na věcičku, tedy v našem případě přesněji na finanční produkt s názvem nebankovní hypotéky bez registru. A zde se skutečně všechno projednává rychle. Protože má tato záležitost zcela jiný průběh než klasické vyjednávání, je třeba také rychle jednat. Ostatně je to ve vašem vlastním zájmu. Protahováním byste zdržovali sami sebe.

vějíř bankovek

Zde bych rád upozornil na jednu věc. Zlé jazyky tvrdí, že je to proto tak rychle, abyste neměli čas si smlouvu přečíst a podepsali tak likvidační lejstro. Možná to tak někdo vidí, ale to je jeho věc a my mu ji nebudeme vyvracet, protože to nelze. My pouze zkonstatujeme fakt, že si smlouvu můžete číst, jak dlouho chcete. V případě pochybností si ji lze klidně odnést s sebou a nechávat ji prozkoumat dalším a nezávislým právníkem, či jiným znalcem v oboru. Ono je totiž jedno za jak dlouho smlouvu podepíšete, zdrží to jen a jen vás, protože úředníci již mají svoje odbyto.

Nuže, jakmile smlouvu podepíšete, po předešlém prostudování, většinou máte peníze na účtu ihned, nanejvýš někdy až do večera.