Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Business

Panelový dům


Také bydlíte v paneláku anebo někde ve velkém rodinném domečku? Protože pokud budete bydlet v nějakém panelovém domě anebo v bytovce, tak samozřejmě se také budete muset starat o to, aby byly uklizené všechny společné prostory. Když nebudete udržovat společné prostory v pořádku, tak to potom dopadá opravdu velice složitě. Také byste se potom jako vy sousedé mohli hodně hádat. Já sama jsem zažila to, že když jsem ještě chodila ke kamarádce, která právě bydlela v panelovém domě, tak říkala, že se tam velice často hádá s lidmi, kteří vůbec nechtějí uklízet. Opravdu mě to strašně trápilo a vadilo mě to. Úklid panelových domů je totiž velice důležitý. Je nejlepší.

Pečujte o společné prostory.

A právě by to takhle měli zadarmo, kdybyste se třeba z toho panelového domu střídali po týdnu, kdo bude uklízet právě společné prostory v panelovém domě. Úklid panelových domů je ale i takový, že může být náročný, ale také nenáročný. Záleží na tom, jak je to veliké. A potom pokud nechcete vy tohle dělat sami anebo také vaši sousedé, tak samozřejmě si na úklid panelových domů můžete také objednat nějakou firmu. Zkuste třeba firmu modrý žralok.cz. Tato firma právě nabízí úklid panelových domů. Já si myslím, že kdybyste zkusili tohle využít, tak třeba neuděláte chybu a budete rádi, že jste tohle vyzkoušeli.

Také bydlíme v panelovém domě.

Moje kamarádka právě tohle už také využívá, protože se dohodla se sousedy, kterých tam bydlí dvacet, že prý budou raději užívat služby takových firem, které jim uklidí společné prostory a budou mít čistý celý panelový dům. Vůbec se za to nemusíte stydět. Například moje máma říkala, že by si rozhodně nikdy neobjednala uklízecí firmu, protože by se styděla. Myslela by si, že žena jako v domácnosti úplně selhala. Navíc ale zase mě baví uklízet, ale pouze jenom u mě doma, protože chci mít všechno na svém místě a mě osobně by se nelíbilo, kdyby mi to třeba někdo nějak zpřeházel. Ale panelový dům a společné prostory, tak to je úplně něco jiného.