Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Produkty

Když muž stárne


Ono se to s tou moudrostí má totiž všelijak. Pro každého člověka to znamená něco jiného. Pro někoho to, že začne rozumět kopané, pro druhého to, že přestane chodit na pivo. Kritéria jsou různá a na toto téma by se dalo napsat obrovské spousty knih, a nejen jeden krátký článek. My se tímto však stejně zabývat nebudeme. My se podíváme spíše na tu druhou stránku stárnutí, a to jsou nemoci.

moderní ložnice

Ty mohou být všelijaké, ale protože se zde bavíme výhradně o mužích, podíváme se na jednu z nich, která může potkat jen a jen pány. Jistě asi tušíte oč kráčí a nejste daleko od pravdy. Ano, jedná se o erektilní dysfunkci, která je zákeřná už proto, že přijde zcela nečekaně, bez předchozího varování. Prostě jednoho večera v ložnici partneři ulehnou jako vždy a míní se věnovat erotice. Což se jim daří, ale jen do okamžiku, když muž zjistí, že nemá erekci, nebo jen velmi slabou. A jsme u toho. To je přesně ten okamžik, kdy zpanikaří a většinou začne vyvádět. Ne hned, ale až mu to celé dojde. Je naštvaný na celý svět a zuří. Jenže tím si možní uleví, ale nevyřeší vůbec nic. A řešit se to musí, pokud tedy oba partneři mají zájem. Ano, protože ženy by si měla na toto téma s mužem pohovořit, pokud tedy on chce a měli by řešení hledat společně.

manželská postel

Netvrdím, že by to muž nedokázal sám, asi ano, ale přece jen je to lepší, když partnerka ví oč kráčí. Může to pak hodně pomoci jak v oblasti sexuální, tak i citové. Zde může být řešením návštěva lékaře, který předepíše Viagru a není co řešit. Jenže je ti jedno velké jenže. Který pak muž to dokáže? No, pánové, co vy na to? Sáhněte si do svědomí. V každém případě se to dá řešit jinak. Na to je zde generická viagra na dobírku, kde odpadá návštěva lékaře, lékárny či jakéhokoli jiného obchodu. Balíček dorazí domu v diskrétním balení, takže nehrozí prozrazení této tajné záležitosti. Nuže, objednávejte.