Stavox

Sebechvála sice, jak se říká, smrdí, ale to jedině tehdy, když není opodstatněná. Ale to, že je náš web vaším dokonalým pomocníkem, není sebechvála, ale pravda.

Business

Zajistěte originální zábavu na oslavu narozenin


Chcete si užít narozeninovou oslavu tak, abyste na ni nezapomněli do konce života? Pak máme pro vás tři tipy, jak to provést:

Pozvěte si kouzelníka

Kouzelníci dovedou vnést do každé oslavy svéráznou atmosféru, oslovují obecenstvo a to se postupně začíná spontánně bavit. Kouzelník nám při zábavě na oslavě narozenin propůjčuje pocit, že je v každém z nás kus dítěte, při kouzelnickém vystoupení býváme většinou uvolnění a snáze projevujeme hlasité emoce. Kouzelník tím přispívá i k odblokování vnitřních nahromaděných traumat, která udržují mysl v nepokoji, depresivní a truchlící náladě, kdy nás nic nebaví a svět nám připadá spíše odporný než přátelský.

kouzelnické vystoupení

Kouzelníci mohou svá vystoupení předvést v jakémkoli prostředí, v interiéru i venku, a nezáleží ani na počtu osob v publiku, i když je samozřejmě vždy lepší, pokud je tu lidí méně, aby každý z nich mohl sledovat produkci zblízka, a mohl se tím lépe na průběh vystoupení soustředit. Kouzelnických triků existují stovky a možná, že vám kouzelník některý z nich prozradí a naučí vás jej.

relaxační masáž

Masáž

Překvapením pro oslavence mohou být i dary zážitkové, nikoli pouze věcné. Pod tímto termínem si můžete představit cokoli, například let balónem, seskok padákem, jízdu obrněným vozidlem a podobné adrenalinové zážitky, ale adrenalinu máme všude kolem nás až moc. Zkuste to tentokrát se zaměřením na testosteron a vnitřní pohodu. K tomu může posloužit masáž, a mohla by ji provést krásná masérka v plavkách. Máte-li možnost něco takového zajistit, může to pro oslavence být opravdový zážitek na úrovni, který mu přinese uvolnění mysli a setřese z něj stres, který se nahromadil v průběhu pracovního týdne.

Striptýz

Je-li vhodná příležitost, můžete vaši oslavu okořenit striptérkou. Musíte však objednávat tento úkon s citem, aby z něj oslavenec něco měl, a aby okolní obecenstvo nebylo tímto aktem pohoršeno, což bývá například tam, kde jsou přítomni rodiče nebo malé děti.